magic S/R zones for EURUSD, EURUSD m30

By magictraderBez kategorii, Blog3 Komentarze • 14:20
Dziś najciekawsze zagranie wyglądało jak wyżej (z dreszczykiem emocji w postaci łapania noża :)).
Za logiką takiego zagrania stało przełamanie strefy popytu, o której wspominałem wczoraj i dotarcie do kolejnej. Tutaj również zakładałem koniec fali trzeciej w porannym impulsie co przyczyniło się do zagrania na korekcyjną falą czwartą z TP przy pokonanej wcześniej strefie (niebieskie strzałki).

Powrót

3 Komentarze

 1. Anonymous 29-06-2012 11:29

  Jednak stało kupno z limitem.
  Ładny ten nocny odpał i na te chwile czytelne abc korekcyjne. Szczytu nie złapałem pomimo Twojej wzmianki o tym że sell stoi na 2590. Udało sie tylko zagranie na falke c.
  Tak z innej beczki. Jako że uczę się elliotta i obserwuje różne rynki pod tym kontem próbuje sobie oznaczyć USDJPY. Mam z tym duży problem. Czy w ramach edukacyjnych i w drodze wyjątku mógłbyś zamieścic własną interpretację tej pary?

 2. magictrader 29-06-2012 11:45

  i to duże kupno pod stopami gracza broniącego wsparcie 26 czerwca, a później to już tylko seria stop lossów dla shortów odpalanych z limitem aktywacji.

  Ok, w chwili wolnej spojrzę na USDJPY, jednakże jeśli mam coś polecić to max. 2 pary walutowe, ale na różnych TFach. Powinno wystarczyć :).

 3. Anonymous 29-06-2012 11:52

  Dziękuję bardzo :)
  Oczywiście że że wystarczą dwie. Nawet w zasadzie jedna. Jednak na etapie nauki wyszukuje sobie rynków nie do gry lecz do analizy w celach edukacyjnych. USDJPY po prostu mnie rozłożył i widze że nie chodzi pod moja analizę. Dlatego proszę o pokazanie Twojej analizy abym mógł zlokalizować własne błedy :) Z góry dzieki. Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

 • O stronie

  Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

  • Translate to: