magic S/R zones for EURUSD, H2

By magictraderBlog3 Komentarze • 13:19
Powracając na wykres H2 i łącząc to co działo się także na wykresie H1 rynek zakończył tworzenie piątki w piątce i prawdopodobnie rozpoczyna nowy cykl fal wzrostowych.
Zwyżkę przyspiesza kapitulacja podaży na kolejnych poziomach, czyli zjawisko short sqeeze. Tym samym wracamy do oporów z wyższego interwału czasowego, które będą miały okazje być już niedługo testowane.

Powrót

3 Komentarze

 1. Anonymous 26-07-2012 15:17

  Wczoraj napisałem podziękowaie dla Ciebie ale nie zostało opublikowane z powodu mojego błędu.
  Poparłem twoją nowoczesną analizę a dzisiaj wszystko jak po sznurku.Tak jak mówisz wskażnki 1d,w1 idą do góry i to powinien być dobry okres na L. pozdrawiam Janek.

 2. magictrader 26-07-2012 15:52

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się z obrania właściwej strony rynku :)
  Pozdrawiam.

 3. Anonymous 27-07-2012 07:09

  Magic jeszcze jak mógłbyś podawać rejony wejść L,S ,ewentualnie propozycje na dobre wejście -to by było fajnie(jakiś szkic możliwy do rozegrania w dany dniu ,tygodniu).Już napisałem we wcześniejszym komentarzu ,że masz nowoczesną metodę analizy ,chyba jedyna dostępna w sieci!
  poz.Janek

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

 • O stronie

  Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

  • Translate to: