EURUSD Elliott Wave, supply/demand, H12

By magictraderBlog, EURUSD Elliott Wave, EURUSD supply/demandSkomentuj • 13:42

Wracając do rozpisanych wcześniej scenariuszy: http://www.danielkostecki.pl/2015/02/12/eurusd-elliott-wave-h4-9/4645 notowania pary EURUSD pokonały z impetem wyznaczoną strefę wsparcia w ramach fali 3/C i tym samym została zrealizowana opisywana koncepcja z RGRem kontynuującym trend: www.danielkostecki.pl/2015/03/02/eurusd-supplydemand-h12-2/4669:

Niemniej jednak to zaznaczona strefa jest obecnie kluczową. Dopóki rynek będzie pozostawać pod nią, to będzie obowiązywać koncepcja z formacją RGR i zwyczajną kontynuacją trendu spadkowego (tak, RGR może kontynuować trend po korekcie prostej :)).

Aktualnie rynek może rysować wewnętrzne struktury w ramach dużej fali trzeciej, która tworzyła się wraz z przyrastającym obrotem, wybijając po kolej główny kanał trendowy oraz kanał równolegle do niego poprowadzony.


Powrót

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: