Drodzy Czytelnicy Bloga

By magictraderBlogSkomentuj • 09:50

Jak już pewnie zauważyliście w ostatnim czasie na Blogu pojawia się relatywnie mniej treści, a to tylko dlatego, że zdecydowaną większość czasu poświęcam na rozwój projektu: Rynki Na Żywo – http://rynkinazywo.tv.

Jest to projekt stworzenia pierwszej w Polsce telewizji internetowej traktującej o rynkach finansowych, gdyż tematy te systematycznie znikają z masowych mediów, a szkoda.

Czy chcemy czy nie każdego z nas zmiany na rynkach dotyczą – czy to tankujemy paliwo na stacji, czy to kupujemy towary za granicą, czy jedziemy za granicę na wakacje – nie mówiąc już o tematach związanych z oszczędzaniem, kredytami, stopami procentowymi, bezrobociem, płacami itd.

Stąd też misją Rynków Na Żywo będzie przybliżanie takich tematów, aby wiedzieć na bieżąco, jakie zmiany zachodzą w otaczającym nas świecie.

Oczywiście nie zabraknie wykresów, rozmów z gośćmi czy spotkań edukacyjnych :).

Drodzy Czytelnicy wybaczcie, że jak na razie pojawia się mniej wpisów na Blogu, ale projekt pierwszej w Polsce rynkowej telewizji internetowej zajmuje trochę czasu :(.

Więcej na:
youtube.com/rynkinazywo
twitter.com/rynkinazywo
facebook.com/rynkinazywo


Powrót

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: