EURUSD supply/demand, H12

By magictraderBlog, EURUSD Elliott Wave, EURUSD supply/demandSkomentuj • 16:14

Dynamika spadku po pokonaniu strefy wsparcia pozostawia na tę chwilę wiele do życzenia http://www.danielkostecki.pl/2015/02/20/eurusd-supplydemand-h12/4660.

Niemniej jednak to zaznaczona strefa jest obecnie kluczową. Dopóki rynek będzie pozostawać pod nią, to będzie obowiązywać koncepcja z formacją RGR i zwyczajną kontynuacją trendu spadkowego (tak, RGR może kontynuować trend po korekcie prostej :)).

Alternatywne założenie przedstawia korektę 3-3-5, gdzie po trzech falach wzrostowych i trzech spadkowych brakuje finalnej piątki wzrostowej. Ta jednak mogłaby powstać dopiero w momencie wyjścia nad wspomnianą zaznaczoną strefę, która z rejonu wsparcia staje się na tę chwilę oporem.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kanał trendowy, którego dolne ograniczenie zatrzymało ostatnią zniżkę. Z reguły dopiero wybicie dołem z kanału spadkowego przyspiesza ruch.


Powrót

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: