EURUSD m30, magic S/R zones for EURUSD

By magictraderBez kategorii3 Komentarze • 16:02
Ponownie łącząc założenia znane z Teorii Elliotta, a dokładnie struktury korekcyjne wraz z wyznaczonymi wcześniej strefami podaży powstał spójny scenariusz spadkowy z korektą pędzącą.
Minimalny zasięg dla zniżki w postaci nowego dołka został już osiągnięty.

Powrót

3 Komentarze

 1. Anonymous 30-05-2012 18:20

  magiczne poziomy podaży i popytu? heh.. :)

  a tak serio – jest szansa na albo informacje dlaczego teraz warto wejsc w rynek w taką a nie inna pozycję? jakies konkrety. bo takie posty są dla mnie totalnie bezuzyteczne (i nie sadze by dla kogos byly uzyteczne – jesli sie myle prosze nie poprawic).

 2. Bendek 30-05-2012 22:39

  Nie są bezużyteczne. Zobacz jakie świeczki narysowały się w supply zone. Sugerowały, iż podaż jest silna i może nastąpić kontynuacja trendu.
  Ja natomiast chciałbym zapytać dlaczego strefa podaży jest aż tak szeroka. Można by ją oznaczyć jako wysokość całej spadającej gwiazdy, a długie górne cienie oznaczone czerwoną literą C traktować jako retest strefy od dołu?

 3. magictrader 31-05-2012 10:49

  Niestety nie mam czasu, aby cały czas na bieżąco opisywać to co dzieje się na wykresie i wrzucać tego na Bloga. W związku z tym tego typu wpisy muszą pojawić się po czasie. Natomiast sens jest dość prosty. Jeśli ktoś wcześniej zaznaczył strefę tak jak sugerowałem w poprzednim wpisie i zauważył korektę pędzącą, którą opisałem w tym wpisie to mógł wszystko na własną rękę spójnie połączyć. Wynika to również z koncepcji Bloga, gdyż na tę chwilę nie pojawiają się tutaj sygnały transakcyjne tylko opis rynku.
  Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

 • O stronie

  Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

  • Translate to: