EURUSD Elliott Wave, supply/demand, D1

By magictraderBlog, EURUSD Elliott Wave, EURUSD supply/demand1 Komentarz • 09:08

Rynek w międzyczasie wyrysował nową istotną strefę, o której wspominałem w analizie ze Strefy V.I.P – http://www.teoriafalelliotta.pl/2013/12/eurusd-strefa-v-p-4/ i strefa ta obecnie jest najbliższym wsparciem, wznawiając koncepcję wzrostową.

Tym samym na tę chwilę alternatywny scenariusz przedstawiony tutaj – http://www.danielkostecki.pl/2013/12/18/eurusd-elliott-wave-supplydemand-d1-9/3916 idzie na dalszy plan, gdyż popyt jest obecnie wspierany w zaznaczonym rejonie.

Niemniej jednak przed kupującymi strefa oporu, która ostatnio skutecznie zatrzymała byki (było o niej w tym wpisie – http://www.danielkostecki.pl/2013/12/09/eurusd-elliott-wave-supplydemand-d1-h4-w1/3878)i to ona musi zostać trwale pokonana, aby droga do wielokrotnie wcześniej wspominanych poziomów 1,40-1,41 została otwarta.

Jednak nawet wybronienie w tym ruchu wzrostowym strefy podażowej nie neguje jeszcze dalszej zwyżki, gdyż alternatywny scenariusz zakłada powstanie rozbudowanej fali 4 (alt. 4) i każde zejście do strefy popytowej może sprzyjać kupującym euro (oczywiście do momentu, gdy ona nie zostanie przełamana)…

Po więcej analiz przeprowadzonych pod kątem Teorii Fal Elliotta zapraszam na: http://www.teoriafalelliotta.pl/.


Powrót

Komentarz

  1. bydgosta 27-12-2013 09:27

    W końcu Pan Goldman obiecał 1,38 na koniec. Chłopaki są słowni. :-)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: