EURUSD Elliott Wave, supply/demand, H4

By magictraderBlog, EURUSD Elliott Wave, EURUSD supply/demand1 Komentarz • 11:48

Kontynuacja ostatnich oznaczeń (http://www.danielkostecki.pl/2014/01/17/eurusd-elliott-wave-supplydemand-h4-mn-2/3968).

Strefa wsparcia wciąż nie została przetestowana, ale nadal będzie to możliwe w momencie rozwinięcia się podfali piątej, która właśnie może się tworzyć.

Od góry rynek blokuje wcześniej pokonana strefa popytowa oraz powstała w piątek strefa podażowa. Tuż nad nimi znajduje się kluczowe miejsce, czyli minimum fali pierwszej, które nie może być naruszone przez falę czwartą (i jak na razie nie było). Natomiast jego wybicie będzie się także równać z pokonaniem strefy podaży, co mogłoby oznaczać zmianę sentymentu ze spadkowego na wzrostowy z celem przy zarysowanych kolejnych strefach podażowych.

Podsumowując, większość koncepcji zakłada odbicie kursu (nawet po ustanowieniu nowego minimum) i jest tylko jedna, przedstawiona poniżej, która zakłada duży spadek.

Jest to mianowicie rozbudowana formacja głowy z ramionami, której linia szyi i jej okolice są jak na razie wsparciem dla rynku. Najprostsza z możliwych analiz:


Powrót

Komentarz

  1. Perkoz 22-01-2014 17:22

    Moim zdaniem obecna konsolidacja potrwa do jutra, a konkretnie do godziny 14:30 kiedy to pojawią się jakieś bardziej znaczące informacje. To od nich będzie zależeć, czy nastąpi odbicie, czy też potencjalny silny spadek w związku z RGR.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: