EURUSD Elliott Wave, supply/demand, H4

By magictraderBlog, EURUSD Elliott Wave, EURUSD supply/demandSkomentuj • 22:51

Uprzednio przedstawione strefa oporu zatrzymała cały ruch wzrostowy, doprowadzając do powstania lokalnej korekty – http://www.danielkostecki.pl/2014/01/23/eurusd-elliott-wave-supplydemand-h4-7/3982.

Korekta trwa aż do teraz. Swoim kształtem, zniesieniem oraz rozmiarem nieco przekraczając standardowe wymiary dla fali czwartej (ale w 100% nigdy tego nie można wykluczyć).

euh42014-01-29_224119

Natomiast można dodać do tego dość byczą koncepcję z prawym ramieniem w odwróconej formacji głowy z ramionami. Wtedy też dzisiejszy dołek, który powstał w takim samym odstępie czasowym co lewe ramię, byłby oznaczony jako fala (2/B).

Zatem dopóki dziś wyrysowana strefa popytowa będzie respektowana, to wzrostowy scenariusz jest scenariuszem bazowym. Niewykluczone jest zatem podejście do okolic 1,3800 ze wcześniejszym celem przy ostatnim szczycie.

Koncepcja uległaby zmianie po trwałym pokonaniu dzisiejszego minimum, a wtedy fala alternatywna (3/C) mogłaby się rozwinąć i zejść nawet poniżej 1,3500.


Powrót

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

  • O stronie

    Blog prowadzony bez przerwy od 2009 roku. Opisuje sytuację na rynku walutowym (forex) pod kątem Teorii Fal Elliotta oraz autorskiego podejścia do stref popytu i podaży. Wizytówka Daniela Kosteckiego - analityka rynków finansowych.

    • Translate to: